Nasza oferta trafia zarówno do tradycyjnych księgarń, jak i dużych sieci handlowych, dyskontów i marketów. Szeroko współpracujemy z księgarniami i sklepami internetowymi. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów w Polsce. Dostarczamy nasze produkty do kilku tysięcy punktów detalicznych. Szeroki wybór produktów dostępnych na stałe w naszej ofercie, to wynik ścisłej współpracy z grupą ponad 400 wydawców, dostawców i producentów. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo nie tylko książki z kategorii beletrystka, literatura faktu, poradniki czy specjalistyczne publikacje z zakresu prawa, ekonomii , nauk społecznych i psychologii, ale również zabawki, gry, audiobooki, artykuły papiernicze i szkolne.

Platon

W ramach współpracy z Księgarniami oferujemy:

szeroki wybór produktów dostępnych w stałej ofercie

bieżącą informację o zapowiedziach, promocjach, ofertach specjalnych

szybką dostawę książek (w 24h na terenie całego kraju, w Warszawie tego samego dnia)

profesjonalną obsługę dedykowanego opiekuna handlowego

dostęp do funkcjonalnej i intuicyjnej platformy B2B

dokumenty rozliczeniowe w formie elektronicznej

Księgarzy zainteresowanych współpracą

zapraszamy do rejestracji w naszym systemie B2B

Zarejestruj się

Rejestracja w naszym serwisie umożliwia pełne i wygodne korzystanie ze wszystkich funkcjonalności dostępnych na naszej stronie internetowej.

Jesteś naszym Klientem?

Każdy Klient posiada konto, które zostało skonfigurowane według potrzeb wynikających z warunków współpracy. Klienci mają dostęp do potrzebnych im informacji i funkcjonalności.

Zaloguj się

Katarzyna Adamska

Z-ca Kierownika Działu Sprzedaży

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Kontakt