Zapraszamy do współpracy Bibliotekarzy

Współpraca z Bibliotekami jest jednym z naszych priorytetów, dlatego zapewniamy Państwu kompleksową obsługę i wsparcie. Od 1995 roku zajmujemy się dystrybucją książek, gier, zabawek, artykułów szkolnych i papierniczych zarówno do sieci handlowych, księgarskich, a także bezpośrednio do Bibliotek miejskich, gminnych i szkolnych. W naszej ofercie znajduje się ogromny wybór nowości wydawniczych z ponad 400 wydawnictw.

Jesteśmy Firmą z wieloletnim doświadczeniem oraz szeroką ofertą pozwalającą na pełną realizację zapytań cenowych i przetargów każdego rodzaju.

Bądź na bieżąco z nowościami i korzystaj z wyjatkowych promocji

W ramach współpracy z Bibiliotekami oferujemy:

bogatą ofertę w cenach obniżonych o ustalony indywidualnie rabat

system informatyczny kompatybilny z Systemem Bibliotecznym MATEUSZ i MAK+

możliwość gromadzenia interesujących Państwa tytułów w koszykach i schowkach

codzienną informację o nowościach i zapowiedziach wydawniczych przesyłaną w formie elektronicznej (w cenach detalicznych)

dostęp do funkcjonalnej i intuicyjnej platformy sprzedażowej (dane do logowania w ciągu 24 godzin od momentu rejestracji Biblioteki)

realizację zamówień na książki spoza naszej aktualnej oferty, pod warunkiem, że są one dostępne u wydawców

dedykowanego opiekuna Biblioteki dla każdego Klienta

realizację zamówień przetargowych każdego rodzaju

odroczony termin płatności już przy pierwszym zamówieniu

Narodowy program rozwoju czytelnictwa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa jest uchwalonym przez Radę Ministrów programem wieloletnim na lata 2016-2020, w celu poprawy stanu czytelnictwa w Polsce poprzez wzmacnianie roli bibliotek publicznych, szkolnych i pedagogicznych jako lokalnych ośrodków życia społecznego stanowiących centrum dostępu do kultury i wiedzy. Cel ten realizowany będzie przez finansowe wsparcie modernizacji, budowy lub przebudowy placówek bibliotecznych w mniejszych miejscowościach, oraz bieżące uzupełnianie zbiorów bibliotek publicznych i szkolnych o nowości wydawnicze

Więcej o programie

Katalogi Wydawnictw do pobrania

Poznaj pełną ofertę wydawnictw. Kliknij w logo wydawnictwa i pobierz katalog.