Prześlij do nas wypełniony formularz rejestracji - nasz przedstawiciel handlowy skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 dni roboczych w celu ustalenia warunków handlowych i aktywowania dostępu do platformy sprzedażowej.

Warunki współpracy ustalane są indywidualnie. Chcąc rozpocząć stałą współpracę wypełnij formularz rejestracji i prześlij go do nas. Przedstawiciel handlowy skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 dni roboczych w celu przedstawienia warunków i aktywowania dostępu do platformy sprzedażowej.

Napisz do nas na adres dorota.szok@platon.com.pl i prześlij informację o Twoich publikacjach, produktach. Załącz krótki opis prowadzonej działalności, plany wydawnicze. Jeśli będziemy zainteresowani współpracą, przedstawiciel działu zakupu skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia warunków i modelu współpracy.

Tak, wypełnij formularz rejestracji, skontaktuje się z Tobą nasz przedstawiciel w celu ustalenia dogodnych warunków współpracy.

Warunki współpracy są ustalane indywidualnie.

W ofercie posiadamy kilkadziesiąt tysięcy produktów dostępnych w naszym magazynie od ręki. Głównie są to książki, zabawki, audiobooki, artykuły szkolne i papiernicze oraz gadżety.

Tak, udostępniamy naszym stałym klientom możliwość integracji oraz pobierania informacji o ofercie, stanach magazynowych i rabatach (w plikach CSV i XML). Oferujemy również możliwość pobierania FV sprzedaży w formie elektronicznej, a także składania zamówień za pomocą WebService.

Produkty dostępne wysyłamy są w ciągu 24h od złożenia zamówienia.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Kontakt